O firmie:


Nazwa firmy: Maleks

Domena: http://maleks.pl/

Adres: Lemany 19

Miejscowość: Zatory

Kod pocztowy: 07-214

Telefon: 509 074 985Opis:


Jeśli prowadzisz własną lodziarnię, wiesz, jak istotne jest sprowadzanie towarów od najlepszych dostawców. Najlepszej klasy proszki lodowe oraz pyszne wafelki to klucz do sukcesu w branży. Ten smaczny mrożony deser cieszy się bowiem ogromną popularnością zarówno wśród dzieci i młodzieży, jak i dorosłych.

Rożki do lodów o znakomitej jakości produkuje firma Maleks. Jej ofertą są wafle półsłodkie oraz wysokocukrowe o najróżniejszych kształtach i rozmiarach. W asortymencie znaleźć można zarówno klasyczne stożki, rurki oraz miseczki, jak i wafelki dekoracyjnie w formie uroczych serduszek i misiów, a także wyjątkowe rożki wytłaczane na wzór tulipanów czy irysów.

Producent może poszczycić się ogromnym doświadczeniem na rynku. Wysoki poziom świadczonych usług, wyjątkowe zaangażowanie w każde zadanie, korzystanie wyłącznie z najlepszych, naturalnych składników, jasne zasady składania zamówień oraz pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy to cechy, które sprawiają, że firmie zaufało już wielu klientów z całej Polski.

Data dodania: 09-06-2019

Opinie o Maleks


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)