O firmie:


Nazwa firmy: MODORAMA Agnieszka Kaczmar

Domena: https://rebelkids.com.pl/

Adres: Płk Dąbka 338

Miejscowość: Pogórze

Kod pocztowy: 81-198

Telefon: 531 785 860Opis:


Czy wiesz, gdzie możesz znaleźć stylowe ubrania dla swojej pociechy? Jeśli do tej pory nie trafiłeś na ofertę ze strony rebelkids.com.pl, to pora, abyś ją poznał. To idealny sklep z odzieżą dla najmłodszych, w którym znajdziesz niebanalne ubrania, idealne na każdą okazję. Korzystając z oferty tego sklepu, możecie wspólnie stworzyć komplety na co dzień, jak i od święta. Wszystko to zaś w atrakcyjnie niskich cenach.

Dlaczego prezentowana odzież dziecięca jest tak unikatowa? Gdyż są to produkty renomowanych polskich firm, specjalizujących się w produkcji ubranek dla najmłodszych. Dzięki nim każda mała dziewczynka czy chłopiec będą wyglądać stylowo – wszystkie produkty bowiem wzorowane są na najnowszych trendach, z jakimi można spotkać się na modowych wybiegach.

Jakie ubrania zaś można dostać w tym sklepie? Wszystkie, jakie będą potrzebne do codziennego funkcjonowania – w asortymencie dostępne są najróżniejsze buty (w tym kalosze), spodnie, spódniczki, bluzy, a także kurtki. Skorzystaj z oferty sklepu i stwórz ze swoją pociechą garderobę, dzięki której zawsze będzie wyglądać pięknie!

Data dodania: 12-06-2019

Opinie o MODORAMA Agnieszka Kaczmar


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)