O firmie:


Nazwa firmy: Hemp Cosmetics

Domena: https://hempcosmetics.pl/

Adres: Średnia 59

Miejscowość: Wągrowiec

Kod pocztowy: 62-100

Telefon:Opis:


Olejki konopne z uwagi na swoją wyjątkową zawartość wartościowych substancji są świetną bazą do tworzenia kosmetyków naturalnych. Coraz popularniejszymi produktami stają się ekologiczne rozwiązania w postaci konopnych olejków do masażu, maści, pomadek do ust, maseczek regenerujących, peelingów, perfum, szamponów do włosów, balsamów do ciała, kremów do rąk, stóp, twarzy czy masek do włosów.

W sklepie internetowym hempcosmetics.pl możesz zamówić nie tylko wszystkie wymienione wyżej propozycje, ale również wybrany zestaw kosmetyków z olejem z konopi. Jeśli robisz to dla siebie, oszczędzasz pieniądze, jeśli dla kogoś – wybierasz świetny prezent, bo działanie olejku CBD jest przez wielu uważane za wyjątkowo skuteczne.

Pochodząca z rejonów Azji Środkowej odmiana cannabis sativa, pozbawiona działania psychoaktywnego i uzależniającego, jest coraz popularniejszym elementem kosmetyków naturalnych. Wszystko za sprawą bogatego składu z wysoką zawartością kwasów tłuszczowych omega 3-6-9, witamin, minerałów, fitosteroli, aminokwasów czy fosfolipidów.

Data dodania: 12-06-2019

Opinie o Hemp Cosmetics


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)