O firmie:


Nazwa firmy: PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Domena: https://prefeko.com.pl/

Adres: Chemików 7

Miejscowość: Luboń

Kod pocztowy: 62-030

Telefon: 609737059Opis:


Bezpieczeństwo budynku w czasie burzy i wyładowań atmosferycznych to ważna kwestia, niestety, często jest ona traktowana po macoszemu. Większość nowoczesnych domów jednorodzinnych jest wyposażona w odpowiednie instalacje odgromowe, natomiast te nieco starsze nie posiadają takiej ochrony. Przez to są narażone na niebezpieczeństwo pożaru.

Warto więc zatroszczyć się o prawidłowy system odgromowy na dachu swojego domu. Aby konstrukcja była stabilna, należy zaopatrzyć się także w uchwyt odgromowy, który pozwoli na unieruchomienie całości w jednym punkcie bez koniecznych poprawek, wywołanych chociażby przez wiatr czy inne warunki atmosferyczne. Dobrej jakości uchwyty można znaleźć w ofercie dostępnej na stronie internetowej prefeko.com.pl.

System odgromowy należy zaplanować już na etapie projektowania domu oraz przedyskutować jego położenie z osobą nadzorującą całą budowę. Pozwoli to na optymalne rozmieszczenie całej instalacji, a także umożliwi zamówienie potrzebnych do niej części. W starszych domach tego typu odgromienie należy zamontować także pod ścisłym nadzorem osoby kompetentnej.

Data dodania: 12-06-2020

Opinie o PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)