O firmie:


Nazwa firmy: Cukiernia Sowa sp.j.

Domena: https://www.cukierniasowa.pl

Adres: ks. J.Schulza 3

Miejscowość: Bydgoszcz

Kod pocztowy: 85-315

Telefon:Opis:


Na stronie internetowej cukierniasowa.pl klienci z całego kraju mogą zapoznać się z rozbudowaną ofertą słodkich i wytrawnych wypieków doświadczonej firmy cukierniczej z wieloletnią tradycją. Codziennie w sklepach na przykład w Warszawie sprzedawane są pyszne torty, ciasta, ciastka, pieczywo oraz dania na wynos i lunche. Asortyment uzupełnia aromatyczna kawa, a także orzeźwiające lody. W cukierniach nie brakuje także pożywnych konfitur, miodów oraz czekolad. 

Wszystkie wypieki i produkty spożywcze przygotowywane są na podstawie unikalnych przepisów opracowanych przez mistrzów cukiernictwa. Klienci mogą wybierać spośród licznych smaków proponowanych słodkości. Nie brakuje owocowych, czekoladowych czy orzechowych propozycji, które przypadną do gustu zarówno młodszym, jak i starszym klientom.

Firma na bieżąco rozbudowuje swój asortyment i uaktualnia ofertę o ciekawe pomysły. Sprawia to, że klienci mają do wyboru w sklepach zarówno tradycyjne wypieki, jak i bardziej nowoczesne ich odpowiedniki.

Data dodania: 14-02-2022

Opinie o Cukiernia Sowa sp.j.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)