O firmie:


Nazwa firmy: Prodexpol

Domena: https://www.prodexpol.pl/

Adres: Rynek 30a

Miejscowość: Babice

Kod pocztowy: 05-082

Telefon: 22 499 55 44Opis:


Asortyment zaprezentowany na stronie internetowej prodexpol.pl obejmuje wysokiej jakości drzwi i podłogi z certyfikowanego drewna. Można w nim znaleźć również listwy, a także środki do pielęgnacji parkietów. Na stronę online chętnie udają się osoby planujące remont w mieszkaniu. W szerokiej ofercie można znaleźć optymalne rozwiązanie nie tylko do domu, ale również do biura i lokalu firmowego.

Podłoga z litego drewna będzie się dobrze prezentowała w salonie. Aby zachować jej ładny wygląd, należy myć ją i pielęgnować odpowiednimi środkami (są dostępne w ofercie).

W salonie firmowym mieszczącym się w Warszawie klienci obejrzą setki wzorów podłóg. Na ich zakup mogą zdecydować się osoby, które poszukują materiałów wysokiej jakości. Na klientów czekają parkiety jodełki oraz podłogi egzotyczne. Mogą oni skorzystać z darmowych porad dekoratora wnętrz. Osoby pragnące zamówić wycenę na ww. stronie znajdą formularz online. Należy podać w nim takie informacje jak rodzaj deski oraz powierzchnia podłogi.

Data dodania: 22-04-2022

Opinie o Prodexpol


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)