O firmie:


Nazwa firmy: Softman S.A.

Domena: https://softman.pl/

Adres: Okulickiego 5F

Miejscowość: Piaseczno

Kod pocztowy: 05-500

Telefon: 22 750 22 40Opis:


Działalność firmy Softman S. A. to dostarczanie personalizowanych, nowoczesnych narzędzi pozwalających usprawnić szereg codziennie wykonywanych w każdym przedsiębiorstwie czynności. Oferta obejmuje programy i systemy zapewniające kontrolę nad pracownikami i realizowanym przez nich zakresem działań, w tym monitorowanie wyników i wsparcie sektorów najbardziej wymagających pomocy, aby zachować płynność w zakładzie. 

Dostawca zaprasza do kontaktu przedstawicieli reprezentujących różne dziedziny przemysłu czy gospodarki. Obsługuje także instytucje publiczne (proponowanym rozwiązaniem jest między innymi udostępniony program do windykacji, z którego mogą korzystać zarówno kancelarie komornicze, jak i firmy zajmujące się odbiorem zasądzonych należności od dłużnika). 

Kadra realizatora dokłada wszelkich starań, aby proces wdrożenia i nauki wybranego systemu przebiegał bezproblemowo i jak najszybciej. Pracownicy wspomagają klienta poprzez profesjonalne doradztwo udzielane na terenie jego zakładu lub online.

Data dodania: 02-05-2022

Opinie o Softman S.A.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)