O firmie:


Nazwa firmy: NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

Domena: https://nawrocki.info.pl/

Adres: Czarnkowska 7

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-419

Telefon: 667-599-708Opis:


Jeśli planujesz uroczystość rodzinną, jubileusz lub wesele i chcesz zapewnić gościom dojazd do miejsca, w którym odbywa się impreza, skorzystaj z usług firmy Nawrocki, która dysponuje kilkunastoma autokarami. Pojazdy są w stanie przewieźć jednocześnie kilkaset osób. Obsługują podróżnych na trasach krajowych i międzynarodowych. Za kierownicą spotkasz tylko doświadczonych kierowców, którzy mają za sobą tysiące kilometrów przejechanych po europejskich drogach. 

Przewoźnik posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, które pozwalają na prowadzenie działalności przewozowej. Autokary są poddawane częstym kontrolom technicznym w wewnętrznym warsztacie oraz badaniom, które są wymagane polskim prawem. Na podróżujących turystycznymi busami czekają wygodne fotele, klimatyzacja, toalety na pokładzie oraz połączenie Wi-Fi.

Wynajem autokaru w Poznaniu i innych miastach jest możliwy po wcześniejszym potwierdzeniu dostępności pojazdów w danym terminie. Do wyceny niezbędne jest podanie liczby uczestników wyjazdu.

Data dodania: 17-01-2023

Opinie o NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)